טיפולי אחזקה עבור רכב מחברת השכרה

הרכב הוא המשאב החשוב ביותר עבור חברה שעוסקת בהשכרה. למעשה, הרכב הוא המוצר אותו אמורה החברה להציע ללקוחותיה.

עליה לדאוג כי הרכב יהיה במצב אופטימאלי, הן מבחינה אסתטית וחיצונית והן מבחינה מכאנית ופנימית. אף על פי כן, הרוב המוחלט של חברות ההשכרה אינן מפעילות מוסך פנימי.

אין לחברות אלו את אנשי המקצוע המתאימים אשר יודעים לזהות במהירות תקלות ברכבים ישנים או חדשים, לבצע טיפולים שוטפים או להקפיד על הוראות יצרניות הרכב.

מעבר לכך, משתלם יותר מבחינה כלכלית להעביר את הרכב אל מוסך ולטפל בו באופן מסודר ומקצועי. השאלה העיקרית היא כיצד מבצעים את טיפולי האחזקה הללו ובעיקר למי כדאי לפנות.

היתרונות של טיפול במוסך מורשה

ראשית, טיפולי אחזקה נקבעים לפי דגם הרכב ושנת הייצור. יצרנית הרכב מפרסמת את הטיפולים הקבועים ושמה דגש על טיפולים מיוחדים המתבצעים אחת למספר מסוים של קילומטרים.

שנית, תמיד רצוי לפנות אל מוסך מורשה על מנת לבצע טיפולי אחזקה עבור רכב מחברת השכרה. זהו מוסך המאושר על ידי משרד התחבורה ונמצא בפיקוחו.

משרד התחבורה אחראי לבדוק את כל היבטי העבודה של המוסך, לרבות בטיחות, תקנים, רמה מקצועית של עובדים ואפילו מחירי טיפול.

המוסכים המורשים מאוגדים באיגוד המוסכים בישראל, חתומים על קוד אתי ועל אמנת שירות. מבחינת חברת ההשכרה, מוסך מורשה הוא גורם אידיאלי לטיפול ברכבים.

החברה יכולה להתלונן בפני משרד התחבורה או איגוד המוסכים על פעילויות לא תקינות, לבקש הבהרות ועוד.

אישור משרד התחבורה הניתן עבור המוסך מאפשר לבעליו לא להיעתר לבקשות לקוח שאינן מופיעות בהגדרות. המשמעות היא התנהלות בטוחה עבור כל הצדדים המעורבים: חברת ההשכרה, בעלי המוסך והנהגים המקבלים בסופו של דבר את הרכב.

הסדר חברות ההשכרה מול המוסכים

הנוחות של טיפולי אחזקה עבור רכב מחברת השכרה באה לידי ביטוי גם באלמנט הכלכלי.

החברה יכולה להגיע להסדר טיפולים מול המוסך וכך ליהנות ממחירים אטרקטיביים.

חברה המכניסה עשרות ולעיתים מאות רכבים בחודש אל מוסך זכאית להטבות, אותן היא מקבלת דרך מוסך מורשה אמין ויעיל. הסדר זה מקובל ופועל בצורה חיובית לאורך זמן.

הלקוחות המקבלים את הרכב לידיהם צריכים לדעת שהוא מטופל במוסך מורשה המפוקח על ידי משרד התחבורה ואיגוד המוסכים, בעוד החברה נהנית מאמינות טיפולים ברמה גבוהה מאוד.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, הטיפולים ברכב הם אינם מותרות עבור חברת ההשכרה.

טיפולים אלו הם חלק מהוצאה גבוהה בה נושאת החברה לאורך שנות הפעילות. כל חברה וכל בעל רכב בישראל ובעולם המערבי מחויבים בביצוע טיפולים.

עדיף לטפל במוסך מורשה על מנת ליהנות מהיתרונות שצוינו, אולם אין שום אפשרות לנסות ולחסוך על הטיפולים או לחפש אחר קיצורי דרך.

מלבד הבטיחות, טיפולים אלו מבטיחים את הערך של הרכב ואת התחזוקה שלו.

הטיפולים נקבעים לפי יצרנית הרכב והם בעלי משמעות גדולה מאוד. זו הסיבה העיקרית להצלחת ההסדר שמנהלות חברות ההשכרה מול מוסכים מורשים. עם זאת, חשוב להזכיר כי לא כל המוסכים המורשים מטפלים בכל סוגי הרכבים.

חברת ההשכרה צריכה למצוא מוסך המכיר את הדגמים בהם היא מחזיקה ולהתייעץ עמו לגבי טיפולים מיוחדים.

לסיכום, קיים קשר ברור בין מוסכים מורשים לבין חברות השכרת רכב. הדרך הנכונה לשמור על אמינות, בטיחות ותחזוקת הרכבים השכורים היא להעבירם אל מוסך מורשה לצורך ביצוע טיפולים. כך ניתן ליהנות מפיקוח של משרד התחבורה ואיגוד המוסכים ולהבטיח נהיגה נעימה ונוחה עבור הלקוחות.

מעוניינים בשיחה עם נציג שלנו?

מלאו פרטים ונציגנו ישוב אליכם

מעוניינים לשוחח
עם נציג שלנו
ב- WhatsApp ?

יש לכם שאלה?

צרו עימנו קשר ונציגנו ישוב אליכם בהקדם:

השכרת רכב בישראל

כלי רכב להשכרה החל מ-88 ש״ח ליום.
לחצו לפרטים נוספים

השכרת רכב בעולם

מגוון סוגי רכבים להשכרה בכל העולם.
לחצו כאן לפרטים נוספים

מכירת רכב יד שניה

מגוון רכבים למכירה, באים ויוצאים עם רכב
לחצו כאן לפרטים נוספים